گروه ماشین سازی
درباره ما

شرکت اسوه صنعت اصفهان

گروه تولیدی شرکت اسوه صنعت اصفهان با مدیریت مهندس اسماعیل حفیظی در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات صنایع غذایی با طراحی و ساخت دستگاه های روغنگیری پرس سرد آغاز نمود. و به پشتوانه طراحی مدرن و دانش به روز خود. با ساخت دستگاه های فول آپشن و حرفه ای به سرعت به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولیدکننده دستگاه های صنایع غذایی در کشور شناخته شد. و بازار فروش خود را به خارج از مرز ها گسترش داد.

هولدینگ اسوه، در دو حوزه. شامل مجموعه ای از شرکت های اسوه سلامت ایرانیان. فعال در حیطه سلامت و با تولید بیش از سیصد نوع محصول و همچنین شرکت ماشین سازی اسوه صنعت فعال در زمینه ساخت دستگاه ها و تجهیزات صنایع غذایی و فرآوری محصولات کشاورزی می باشد.

هدف ما از این مجموعه فعالیت ها، ارزش آفرینی برای جامعه از طریق توسعه فرهنگ کار آفرینی و نو آوری اقتصادی، مبتنی بر فناوری و حفظ سلامت در جامعه می باشد.

گروه اسوه صنعت، در دو حوزه فعالیت خود را گسترش داد:

  • تولید و عرضه مواد غذایی سالم، با هدف سلامت محوری. تشویق مردم به مصرف غذاهای ارگانیک و ترویج فرهنگ زندگی سالم.
  • تولید دستگاه های متنوع در سایز ها و ابعاد مختلف و کاربرد های گوماگون دستگاه های چون: روغنگیر، ارده گیر، کره گیر و میوه خشک کن، آسیاب وتمام متعلقات مربوط به هر کدام از آنها.

این دستگاه ها در مدل های خانگی. فروشگاهی و صنعتی طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شوند. و قابلیت سفارشی سازی برای همه آنها وجود دارد.

شرکت اسوه صنعت در سال 1396 اقدام به اخذ استاندارد ایزو 9001 نمود. و به سرعت موفق به دریافت استاندارد اتحادیه اروپا CE و ایزو22000 HACCP/ BRSM/IAS  شد. و به پشتوانه کیفیت بالای متریال و همچنین به روز شدن طراحی و زیبا سازی دستگاه ها. محصولات خود را با 15 کشور جهان اعم از کشور های آسیای شرقی، آسیای میانه، خاور میانه و اروپا ارسال نموده است.

آدرس اسوه سلامت: اصفهان – درچه – خیابان آیت اله درچه ای – جنب اداره ورزش وجوانان – روبروی تقاطع.

آدرس اسوه صنعت اصفهان: اصفهان/ خیابان نیروگاه شهید عباسپور/جنب سردخانه سرد ایران.

 

شرکت اسوه صنعت

 

شرکت اسوه صنعت