گروه ماشین سازی
ادویه تخم گشنیز

ادویه تخم گشنیز تولید کن

فهرست مطالب

با دستگاه آسیاب اسوه ادویه تخم گشنیز تولید کن!

آیا می دانید راز خوش عطر و طعم کردن قورمه سبزی، کوکو سبزی و آش چیست؟

ادویه ی تخم گشنیز از آن ادویه های فوق العاده خوش عطر است که طعم بسیار عالی به غذا می دهد. البته به شرطی که این ادویه تازه باشد. اگر به دنبال راهی برای خوشمزه تر کردن ترشی هستید، ادویه ی تخم گشنیز از آن ادویه هایی است که بسیار توصیه می شود.

خواص ادویه تخم گشنیز

از خواص کاربردی تخم گشنیز می توان به هضم بهتر غذا، کنترل هضم چربی و کاهش کلسترول خون اشاره کرد. این ادویه به عملکرد کبد و حرکات روده ها کمک می کند. مصرف این ادویه در غذا، کاهش کلسترول بد خون و افزایش کلسترول خوب خون را به همراه دارد.

تخم گشنیز قاعده آور است و نفخ شکم را نیز برطرف می کند.

اسوه تخصصی ترین سازنده ی دستگاه آسیاب

تخم گشنیز دانه ای چرب است و آسیاب کردن چنین دانه با هر دستگاه آسیابی میسر نیست. اسوه صنعت اصفهان با نظارت کادر فنی مهندسی خود به صورت کاملا استاندارد تاکنون موفق به بیش از 60 نوع دستگاه آسیاب شده است و این امر مهر تاییدی بر تخصصی بودن اسوه در این زمینه است.

در ویدیوی زیر دستگاه آسیاب با قدرت موتور 5 اسب بخار بدنه 10 اسب نیم تور و نیم پره دنده ای در حال آسیاب تخم گشنیز می باشد.

برچسب ها: صنایع غذایی حفیظی، آسیاب عطاری، قیمت آسیاب. تخم گشنیز، خواص تخم گشنیز، فواید تخم گشنیز. خرید ادویه در هایپر اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های آسیاب اسوه صنعت اصفهان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادویه تخم گشنیز

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5