گروه ماشین سازی

بهترین مارک میوه خشک کن خانگی

فهرست مطالب

به منظور خرید بهترین مارک میوه خشک کن خانگی، توصیه می شود حتما به این نکاتی که اشاره می شود حتما دقت داشته باشید:

(🧷 لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی)

دارای سیستم گردش هوا (سیرکولاسیون) باشد:

به منظور حفظ کیفیت اصلی محصول اولیه، بهتر است دستگاه میوه خشک کن دارای سیستم گردش هوا باشد. در این صورت هوای گرم به صورت یکنواخت، مساوی و غیر مستقیم بین سینی ها توزیع می شود. و محصولات به صورت یکدست خشک می شوند. چنانچه دستگاه خشک کن مجهز به فن باشد، محصولات در معرض هوای گرم مستقیم قرار گرفته و به حالت پختگی در می آیند و در رنگ و طعم و عطر محصول تاثیر منفی می گذارد و محصولی سایه و کش دار تحویل می دهد.

مصرف انرژی بهینه داشته باشد:

دستگاه میوه خشک کن می بایستی دو جداره باشد. و بین جداره ها از عایق پشم و سنگ استفاده شود تا گرما به بیرون منقل نشود. همچنین بهتر است کوره ی دستگاه خشک کن داخل جداره های کوره قرار بگیرد تا هدر رفت انرژی به حداقل برسد. و هوای داخل کابین توسط کوره شارژ شود و بین سینی ها توزیع شود.

قابل شستشو و تمیز کردن باشد:

دستگاه میوه خشک کنی را انتخاب کنید که دارای عایق بندی دو جداره باشد. و از عایق رنگ کوره ای استاتیک ضد زنگ استفاده شده باشد تا بتوان با خیال راحت آن را شست و شو داد. همچنین سینی های دستگاه بهتر است از جنس استیل یا گالوانیزه باشد. زیرا متریال استیل و گالوانیزه نسبت به سایر فلزها راحت تر تمیز می شوند. و چسبندگی مواد به آن ها سریع از بین می رود.

قابل جابه جایی باشد:

دستگاهی را برای منزل تهیه کنید که جابه جایی و انتقال آسان داشته باشد. دستگاهی که دارای چرخ است این امتیاز را دارد.

خرید دستگاه میوه خشک کن

برای خرید چنین دستگاهی که این ویژگی ها را پوشش دهد، می توان به سازندگان معتبر همچون گروه ماشین سازی اسوه، که یکی از فعال ترین سازندگان در زمینه ی ساخت دستگاه میوه خشک است مراجعه کرد. جهت دریافت مشاوره ی رایگان و تست دستگاه میوه خشک کن، با کارشناسان اسوه تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5