گروه ماشین سازی

توری دستگاه میوه خشک کن

فهرست مطالب

یکی از مهم ترین اجزای دستگاه خشک کن توری های آن است. چرا که توری یا مش دستگاه خشک کن مستقیما محصول در تماس است و میوه یا سبزیجات روی این توری ها قرار می گیرند. در این مقاله کاربرد توری دستگاه میوه خشک کن را توضیح می دهیم.

کاربرد توری دستگاه میوه خشک کن

مش دستگاه میوه خشک کن روی سینی ها قرار می گیرند. توری ها را به اندازه ی ابعاد سینی برش داده و روی سینی قرار می دهیم سپس محصول مورد نظر را روی توری ها می چینیم.

ویژگی توری دستگاه میوه خشک کن باید چگونه باشد؟

این توری ها از جنس پلیمر نسوز و ضد حرارت هستند. در برابر دمای زیاد داخل خشک کن مقاوم هستند و بوی نامطبوع لاستیک نمی دهند و روی طعم و بوی میوه تاثیری نمی گذارند. از همه مهم تر قابل شست و شو هستند و محصولاتی که ویسکوز یا چسبنده هستند را به راحتی می توان از روی این توری ها پاک کرد.

بنابراین،مش دستگاه میوه خشک کن یکی از اجزای اصلی دستگاه است و بر بهداشت و بار میکروبی محصول تاثیر می گذارد.

خرید توری دستگاه میوه خشک کن

برای تهیه ی توری دستگاه میوه خشک کن، به سازندگان دستگاه میوه خشک کن بایست مراجعه کرد. اسوه یکی از فعال ترین سازندگان دستگاه میوه خشک کن است و ارسال قطعات مورد نیاز دستگاه برای عموم توسط واحد خدمات پس از فروش امکان پذیر می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5