گروه ماشین سازی
تولید کشمش صنعتی

تولید کشمش صنعتی

فهرست مطالب

برای تولید کشمش صنعتی از تجهیزات صنعتی همچون وان های شست و شو مکانیزه و دستگاه های میوه خشک کن صنعتی مدل کابینی یا تونلی استفاده کرد. با تهیه ی این تجهیزات از تولید کنندگان دستگاه های میوه خشک کن، به طور قابل ملاحظه ای از هزینه هایتان کاهش می دهید. برای تخمین این هزینه ها می توانید لیست قیمت دستگاه سبزی و میوه خشک کن صنعتی را مشاهد کنید.

شست و شوی انگورها با وان شست و شو

برای تهیه کشمش صنعتی ابتدا می بایست آن ها را شست و شو و ضد عفونی کرد. شست و شو در سه مرحله گلگیر، ضدعفونی و آبکشی انجام می گیرد.

تولید کشمش صنعتی با دستگاه میوه خشک کن صنعتی

برای خشک کردن انگور با میزان تولید بالا و تناژ بهتر است از دستگاه های خشک کن صنعتی تونلی استفاده کرد. این دستگاه ها دارای ظرفیت بسیار بالا هستند. انگورها را پس از آن که شسته و خشک شد، کافی است روی سینی ها چیده و داخل ترولی ها قرار دهید. ترولی ها را داخل دستگاه خشک کن قرار دهید و سپس دستگاه را روی دما و زمان مورد نظر تنظیم کنید. زمان پیشنهادی برای خشک کردن انگور با دمای 55 الی 70 درجه سانتی گراد، 18 ساعت است. چنانچه بخواهید انگورها را به صورت حبه ای خشک کنید زمان مورد نیاز برای خشک کردن حبه های انگور 6 ساعت است.

تهیه ی خشک کن صنعتی انگور

برای تهیه خشک کن صنعتی انگور بهتر است هنگام خرید دقت داشته باشید که مجهز به سیستم سیرکولاسیون (گردش هوای گرم)، سنسور و کنترلر رطوبت، دما و زمان باشد. در این نوع دستگاه رطوبت به راحتی کنترل و به بیرون از دستگاه خشک کن هدایت می شود. دقت داشته باشید که دستگاه های میوه خشک کن فن دار، رنگ انگور را کبود و بد ریخت می کند، زیرا هوای گرم به طور مستقیم به انگورها برخورد می کند. در نتیجه، رطوبت میوه با هوای گرم مخلوط می شود و کنترلی بر رطوبت نیست. در نتیجه در اثر رطوبت انگورها اکسید و کبود می شوند. جهت خرید دستگاه های میوه خشک کن با سیستم سیرکولاسیون (گردش هوای گرم) بهتر است از تولید کننده به صورت مستقیم خرید کنید. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان اسوه صنعت کلیک کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید کشمش صنعتی

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5