گروه ماشین سازی
خرید اقساطی آسیاب

خرید دستگاه با وام؟!

فهرست مطالب

خرید دستگاه های اسوه با وام

خرید دستگاه های اسوه با وام؟! چطوری؟

گروه تولیدی بازرگانی اسوه صنعت اصفهان، تسهیلات ویژه ای برای خرید دستگاه به مشتریان عرضه داشته است. بنا به قیمت های رو به افزایش متریال اولیه. و در نتیجه قیمت های رو به صعود دستگاه های صنایع غذایی، اسوه صنعت اصفهان در نظر داشته است. برای افرادی که قصد خرید دستگاه دارند و قدرت خرید کمی دارند تسهیلاتی همچون وام ایجاد کند.

هدف از اسوه صنعت اصفهان ایجاد اشتغال و کارآفرینی است و شعار همیشگی ما این است: با سرمایه ای کم کسب و کارت را راه بیانداز. ما از صفر تا صد راه اندازی کسب و کارتان در کنار شما هستیم و در این مسیر شما را تنها نمی گذاریم.

وام تا سقف 100 میلیون تومان

اسوه صنعت اصفهان این مژده را به شما می دهد که اگر قدرت خرید دستگاه برای راه اندازی کسب و کارتان ندارید، می توانید از طریق وام بانک رسالت اقدام کنید.

چگونه وام بگیرم؟

حتما برایتان سوال است که چگونه می توان این وام را دریافت کرد. تنها کافیست در بانک رسالت افتتاح حساب کرده و سپس از طریق تارنمایی که بانک رسالت معرفی کرده (کلیک کنید)، دستگاه مورد نظرتان را خریداری کنید. سپس از طرف بانک رسالت با شما تماس گرفته شده و جزئیات شرایط وام برایتان توضیح داده خواهد شد. در ضمن، اقساط وام به بانک رسالت پرداخت می شود.

برچسب ها: آسیاب عطاری، خریددستگاه، روغن گیری خانگی، خرید اقساطی، دریافت وام، وام بانک رسالت، کسب و کار خانگی

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید اقساطی آسیاب

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5