گروه ماشین سازی

دستگاه میوه خشک کن برقی

فهرست مطالب

دستگاه های میوه خشک کن می توانند با سه نوع انرژی گاز، گازوئیل و برق کار کنند. میوه خشک کن خانگی برقی تکفاز هستند و طبق سفارش مشتریان می تواند به صورت سه فاز هم باشد. دستگاه های خشک کن نیمه صنعتی و صنعتی که از 200 کیلویی تا 1000 کیلویی هستند همگی با برق سه فاز کار می کنند زیرا جریان برق بیشتری را عبور می دهند و به موتور دستگاه فشار وارد نمی شود. در این صورت، دستگاه میوه خشک کن می تواند راندمان بهتری داشته باشد.

(🧷 لیست قیمت دستگاه سبزی و میوه خشک کن صنعتی)

میزان مصرف انرژی دستگاه های میوه خشک کن برقی

دستگاه میوه خشک کن خانگی 75 کیلویی و 100 کیلویی اسوه: 0/323 kW/h

میوه خشک کن 500 کیلویی اسوه: 2 kW/h

دستگاه میوه خشک کن صنعتی 800 کیلویی اسوه: 2/5 kW/h

میوه خشک کن صنعتی تونلی 2 تنی اسوه: 6/2 kW/h

میوه خشک کن برقی یا گازی؟

محصولات نهایی دستگاه های میوه خشک کن برقی، از لحاظ کیفیتی تفاوتی با محصولات نهایی میوه خشک کن های گازی و گازوئیلی ندارند. تنها تفاوت این دستگاه ها، میزان مصرف انرژی شان است که از لحاظ اقتصادی، خشک کن های گازی به صرفه تر هستند. معمولا در شهرستان ها و روستاهایی که دسترسی به گاز شهری ندارند، دستگاه های خشک کن برقی توصیه می شود. و در مناطقی که در فصل تابستان با قطعی برق زیادی مواجه هستند دستگاه های خشک کن گازی توصیه می شود. دستگاه های خشک کن می تواند طبق سفارش مشتریان دو گانه سوز نیز باشد. برای مثال، برخی از مشتریانی که برای خرید دستگاه خشک کن مراجعه کرده بودند، اذعان داشتند که نیمی از سال را با مشکل برق و نیمی دیگر از سال را با مشکل گاز رو به رو هستند. ار این رو، دستگاه میوه خشک کن دو گانه سوز پیشنهاد می شود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5