گروه ماشین سازی

دستگاه میوه خشک کن صنعتی خارجی

فهرست مطالب

معمولا افراد قبل از خرید محصول به برند آن که آیا ایرانی است یا خارجی تحقیق می کنند. در اذهان عموم این باور رایج شده است که برندهای خارجی راندمان و طول عمر بهتری نسبت به برند های ایرانی دارد. در این مقاله سعی بر آن داریم که دستگاه میوه خشک کن صنعتی خارجی و ایرانی را مقایسه و بررسی کنیم.

مزیت ها و معایب دستگاه میوه خشک کن صنعتی خارجی

اخیرا در بازار، میوه خشک کن های برند خارجی با مکانیزم تصعید یا انجمادی کار می کنند. به این نوع دستگاه های خشک کن، فریز درایر گفته می شود. این نوع دستگاه ها علی رغم کیفیت محصول بالایی که دارند، بسیار هزینه بر هستند و با شرایط اقتصادی حاضر، دخل هر شخصی برای خرید این نوع خشک کن کفایت نمی کند. از طرفی دستگاه های خشک کن خارجی، در صورت خرابی، خدمات پس از فروش در دسترس ندارند. برای مثال در صورت نیاز به تعویض یکی از قطعات دستگاه، به مشکل مواجه می شوید. زیرا هر قطعه ای برای این دستگاه ها مناسب نیستند.

مزیت ها و معایب دستگاه میوه خشک کن صنعتی ایرانی

دستگاه های میوه خشک کن ایرانی، دست کمی از دستگاه های خشک کن خارجی ندارند. سازندگان ایرانی با در در نظر گرفتن توجیه اقتصادی، دست به طراحی و ساخت دستگاه هایی زده اند که با مکانیزم گردش هوای غیر مستقیم کار کرده و میوه و سبزیجات خشک با کیفیت تولید می کنند. دستگاه های خشک کن ایرانی دارای ضمانت و خدمات پس از روش هستند، به این شرط که از واسطه خرید نشود و دستگاه را مستقیما از تولید کننده تهیه کنید. در صورت خرابی دستگاه های میوه خشک کن، خدمات پس از فروش و قطعات مورد نیاز دستگاه ها در دسترس هستند و با هزینه ای به مراتب کمتر می توانید کسب و کارتان را دستگاه های میوه خشک کن صنعتی ایرانی گسترش دهید. یکی از فعال ترین سازندگان دستگاه های میوه خشک کن، گروه ماشین سازی اسوه صنعت است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5