اسوه صنعت اصفهان

Search

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

فهرست مطالب

انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی شامل دستگاه های کابینی یا کابینتی، تونلی و نواری هستند.

دستگاه های خشک کن صنعتی کابینی

دستگاه های میوه خشک کن صنعتی کابینی از 75 کیلویی تا 1000 کیلویی ساخته می شود. این دستگاه ها به صورت کابینتی هستند و سینی ها داخل این کابینت ها جا می گیرند. سیستم دستگاه های خشک کن کابینی به صورت گردش هوای غیر مستقیم می باشد. این دستگاه های مجهز به کنترل زمان، دما و رطوبت هستند.

دستگاه های خشک کن صنعتی تونلی

دستگاه های خشک کن صنعتی تونلی همانند دستگاه های کابینی با سیستم گردش هوا کار می کنند. ساختار این دستگاه ها به صورت تونل است و از دو طرف دستگاه درب ها به صورت لولایی باز و بست می شوند که خروج ترولی ها را تسهیل می سازد. معمولا برای خشک کردن میوه و سبزیجات و محصولات دیگر با تناژ بالا دستگاه های تونلی به کار می روند. این دستگاه ها دارای چند عدد ترولی هستند و سینی ها داخل ترولی ها قرار می گیرند. این دستگاه دارای سنسور و کنترلر دما، زمان و رطوبت می باشند. خشک کن های صنعتی تونلی با طول های 3 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تک ردیف و دو ردیف تولید می شوند.

دستگاه های خشک کن صنعتی نواری

در دستگاه های خشک کن نواری، محصولات روی نوار نقاله قرار می گیرد و در تماس با هوای گرم رطوبت زدایی می شوند. این نوع خشک کن محصولات را در زمان کمتر و با دمای بیشتر نسبت به خشک کن های تونلی و کابینی خشک می کند. در دستگاه های خشک کن تونلی مواد با دمای 80 درجه خشک می شوند در حالی که در دستگاه های خشک کن نواری مواد با دمای 180 درجه ی سانتی گراد اما با زمان کم تر خشک می شوند. این نوع خشک عموما برای بو دادن یا تفت آجیل و حبوبات کاربردی است.

ضمانت دستگاه های خشک کن صنعتی

دستگاه های خشک کن صنعتی اسوه دارای یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش هستند. برای اطمینان از کارکرد مطلوب دستگاه ها، قبل از عقد قرارداد تست رایگان آن ها امکان پذیر می باشد. جهت مشاوره ی خرید و هماهنگی تست محصول با کارشناسان اسوه در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5