گروه ماشین سازی

دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی

فهرست مطالب

اگر به دنبال دستگاه میوه خشک کن در مقیاس نیمه صنعتی هستید و نمی دانید چه نوع دستگاهی با چه ظرفیتی مناسب است، معمولا دستگاه های میوه خشک کن 200 کیلویی و 500 کیلویی اسوه جزو دستگاه های خشک کن نیمه صنعتی محسوب می شوند.

(🧷 لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی)

ظرفیت دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی

دستگاه های میوه خشک کن 200 کیلویی و 500 کیلویی، به ترتیب دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و 500 کیلوگرم ورودی آلوی تر در هر شیفت هستند. دستگاه خشک کن 200 کیلویی دارای 29 عدد سینی و دستگاه خشک کن 500 کیلویی دارای 73 عدد سینی می باشد. ابعاد سینی ها 60*80 سانتی متر است که هر سینی 7 کیلوگرم آلو ظرفیت دارد.

مصرف انرژی بهینه ی دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی اسوه

دستگاه های میوه خشک کن نیمه صنعتی اسوه با استفاده از سیستم گردش هوای داغ و سیرکولاسیون استفاده می کنند که باعث جلوگیری از اتلاف بی رویه ی انرژی می شود. این دستگاه دارای عایق دوجداره 6 سانتی متری از پشم و سنگ هستند که از هدر رفت انرژی جلوگیری کند.

کیفیت خشک کردن دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی اسوه

برخورد هوای داغ به صورت غیر مستقیم به سینی ها و میوه ها باعث حفظ کیفیت و خواص محصول اولیه می شود.

تمیز کردن دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی اسوه

دستگاه های خشک کن کابینی نیمه صنعتی شست و شوی بسیار راحتی دارند و از آن جایی دارای آب بندی دو جداره از رنگ های معمولی و الکترواستاتیک کوره ای هستند، در مواجهه با رطوبت اکسیده نمی شوند.

دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی اسوه مجهز به کنترلر دما، زمان و رطوبت

این دستگاه ها مجهز به سنسور و کنترلر های دما، زمان و رطوبت هستند که کار اپراتور را بسیار راحت می کند. و با تنظیم کردن دما و زمان برای هر محصول، دیگر نیازی به نظارت مستمر اپراتور نخواهید داشت. این دستگاه ها دارای سنسور رطوبت هستند که پس از به حداقل رسیدن رطوبت، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش شده و محصول نمی سوزد.

ضمانت و خدمات پس از فروش خشک کن نیمه صنعتی

دستگاه های خشک کن نیمه صنعتی دارای یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش می باشند. چنانچه در پی انتخاب و خریدی مطمئن هستنید، مشاوره ی رایگان خرید دستگاه و راه اندازی کسب و کار، به همراه تست رایگان دستگاه امکان پذیر است. جهت هماهنگی تست محصول با دستگاه های میوه خشک کن، با ما در تماس باشید. 03191013484

4.6/5 - (23 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5