گروه ماشین سازی
رایگان صاحب دستگاه شو

طرح 20+1: رایگان صاحب دستگاه شو!

فهرست مطالب

طرح 20+1: رایگان صاحب دستگاه شو!

هر دستگاهی که نیاز داری رو رایگان ببر!

شرکت اسوه صنعت اصفهان تولید کننده ی دستگاه های صنایع غذایی از جمله دستگاه های آسیاب. روغن گیری پس سرد، کره گیری مغزیجات. خشک کن، ارده گیری، لردپرس، دیستونر قهوه و سایر دستگاه ها مطابق با سفارش و نیاز مشتری می باشد.

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری جدید در این زمینه هستید. یا قصد ارتقا و گسترش کسب و کارتان را دارید به شما این مژده را می دهیم که هر دستگاهی را که نیاز دارید به صورت رایگان از اسوه خرید کنید.

طرح 20+1

چطور ممکنه؟ یعنی صرف نظر از قیمت دستگاه واقعا میشه هر دستگاهی رو رایگان خرید؟

  • خوشبختانه بله 😍 برای مثال اگر برای گسترش کسب و کارتان به یک خط کامل آسیاب نیاز دارید. ولی از بودجه ی کافی برخوردار نیستید، با شرط معرفی حداقل 20 مشتری برای خط کامل آسیاب، یک خط کامل آسیاب از اسوه صنعت اصفهان هدیه بگیرید. پس با معرفی 20 مشتری از هر دستگاه، شما بیست و یکمین خریدار از همان دستگاه می شوید که رایگان خرید می کند.

برچسب ها: خرید دستگاه آسیاب، خرید دستگاه روغن گیری، خرید دستگاه خشک کن، خرید دستگاه کره گیری، بایگانی دستگاه های آسیاب اسوه صنعت اصفهان، روغن طبیعی اسوه، قیمت آسیاب، خشک کن اسوه، رایگان صاحب دستگاه شو

4.1/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان صاحب دستگاه شو

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5