گروه ماشین سازی
رضایت مشتری

رضایت مشتری سرکار خانم آذریان پور

فهرست مطالب

رضایت مشتری سرکار خانم آذریان پور از عطاران موفق اصفهان می باشند که از مشتریان آسیاب شرکت اسوه صنعت اصفهان بوده اند. با خریداری آسیاب چکشی 4 اسب اسوه صنعت اصفهان ، در فیلم زیر گزارش رضایتمندی خودشان را اعلام کرده اند.

رضایت مشتری

لیست قیمت و مشخصات فنی کامل دستگاه های شرکت اسوه صنعت اصفهان

دستگاه آسیاب دو مرحله ای اسوه- ما را در آپارات دنبال کنید

آسیاب دو کله ۵ اسب بخار

گروه ماشین سازی اسوه صنعت اصفهان سازنده ی دستگاه های آسیاب.با تنوع بالا و امکان سفارشی سازی دستگاه ها طبق سفارش مشتریان است. دستگاه آسیاب دو کله با توان موتور ۵ اسب بخار قابلیت آسیاب دو نوع ادویه متفاوت به طور همزمان را داراست. این دستگاه دارای یک موتور مشترک پرقدرت و دارای ۲ ورودی و ۲ خروجی مجزا است. از این دستگاه می توان برای آسیاب کلیه ی اقلام خشک و سخت عطاری استفاده کرد. بهترین مزیت این دستگاه این است که. امکان آسیاب کردن زردچوبه با یک طرف و آسیاب کردن اقلام دیگر از طرف دیگر را داراست.

این دستگاه به دلیل فضای کمی که اشغال می کند مناسب برای عطاری هایی است که فضای کم و حجم کاری زیادی دارند. حمل و انتقال این دستگاه آسان است و مجهز به چرخ های قفل دار می باشد. این دستگاه دارای مش های متنوع برای خرد کردن نیم کوب، جو کوب و پودر کردن کامل، و پره های آن نکشن و ساخته شده از آلیاژ محکم است. امکان نصب مخزن استیل با دریچه به جای کیسه را داراست که می تواند از آلودگی های محیط زیست جلوگیری کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رضایت مشتری

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5