گروه ماشین سازی
روغن گیری آفتابگردان

روغن گیری آفتابگردان

فهرست مطالب

روغن گیری آفتابگردان

خواص روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان بهترین روغن خوراکی و منبعی جایگزین برای سایر روغن های پخت و پز است. این روغن نه تنها در پخت و پز و سالاد کاربرد دارد، بلکه در محصولات آرایشی و بهداشتی نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

روغن مغز تخمه ی آفتابگردانسرشار از ویتامین E می باشد. ویتامین E حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از بیماری های قلبی جلوگیری می کند. مصرف روغن آفتابگردان در بهبود سلامت قلب، کنترل فشار خون و جلوگیری از سکته ی قلبی نقش کلیدی دارد. آنتی اکسیدان موجود در روغن آفتابگردان سلول ها را بازسازی کرده و برای سلامت پوست بسیار اهمیت دارد. این خاصیت آنتی اکسیدانی بودن روغن آفتابگردان هم چنین از تبدلی سلول های سالم به سلول های سرطانی جلوگیری می کند. تقویت ریشه ی مو و بهبود سریع زخم از دیگر مزایای آنتی اکسیدانی بودن آن است.

روغن آفتابگردان عاری از اسید های اشباع شده است. به همین دلیل مصرف این روغن به کاهش کلسترول مضر در بدن کمک می کند. کاهش کلسترول مضر در بدن، با کاهش تنبلی و افزایش انرژی ارتباط مستقیم دارد.

روغن گیری از دانه آفتابگردان با دستگاه روغن گیری کالیبر 60 اسوه

روغن گیری به دو روش پرس گرم و سرد انجام می شود. برای روغن گیری از میوه ها و دانه های میوه و سبزیجات و مغزیجات بهتر است. که روغن گیری با دمای بسیار پایین انجام گیرد. در این صورت خواص آن میوه و مغزیجات حفظ شده. و روغن آن خالص تر و مصرف آن نتیجه ی مطلوب را خواهد داشت.

شرکت اسوه صنعت اصفهان دستگاه روغن گیری را طراحی و تولید کرده است که قابلیت روغن گیری بدون محدودیت انواع دانه ها را داراست.

روغن گیری ODK 60
طراحی روغن گیری ODK 60 با مخزن جدید مخروطی

روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه صنعت اصفهان از پرطرفدارترین و پر فروش ترین دستگاه های روغن گیری اسوه می باشد. ماردون این دستگاه بسیار درتمند و با آلیاژی ضربه پذیر و ضد سایش ساخته شده است. سرعت روغن گیری این دستگاه بسیار بالا بوده چرا که در ساخت آن از موتور بسیار قوی و ضمانت شده استفاده است. کیفیت بالای روغن گیری این دستگاه را می توان از کنجاله ی بسیار خشکی که از دستگاه خارج می شود دریافت.

فیلم زیر روغن گیری از مغز تخمه آفتابگردان با دستگاه روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه را نشان می دهد.

برچسب ها: روغن گیری آفتابگردان، روغن آفتابگردان، خرید روغن آفتابگردان، روغن خوراکیف خواص روغن آفتابگردان، فواید روغن آفتابگردان، خرید روغن آفتابگردان طبیعی در فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های روغن گیری اسوه صنعت اصفهان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روغن گیری آفتابگردان

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5