گروه ماشین سازی
روغن گیری از نارگیل

روغن گیری از نارگیل

فهرست مطالب

روغن گیری از نارگیل با دستگاه روغن گیری کالیبر 60 اسوه صنعت اصفهان

خواص درمانی روغن نارگیل

روغن نارگیل دارای طبیعتی گرم و خشک می باشد. این روغن اگر کهنه باشد برای تسکین درد مفاصل و زانو، کمر درد، و بواسیر بسیار موثر است. روغن نارگیل خوراکی و درمانی به دلیل کاربردی بودن آن اهمیت زیادی دارد. از این نوع روغن در صنعت صابون و شامپو ساز ی نیز استفاده می شود. چرا که به تقویت موی سر و جلوگیری از موخوره کمک شایانی می کند.

مصرف خوراکی روغن نارگیل

مصرف خوراکی روغن گیاهی نارگیل برای تقویت عضلات و هم چنین دستگاه گوارش بسیار کارآمد است. این نوع روغن به دفع کرم دستگاه گوارش کمک می کند. علاوه بر این، از رشد باکتری هایی که مخرب دندان ها هستند جلوگیری می کند. روغن نارگیل نسبت به روغن های گیاهی دیگر دارای چربی اشباع بیشتری است. و زیاده روی در مصرف آن بیماری های قلبی و عروقی را به همراه دارد.

روغن گیری از نارگیل

روغن گیری به دو روش پرس گرم و سرد انجام می شود. برای روغن گیری از میوه ها و دانه های میوه و سبزیجات و مغزیجات بهتر است. که روغن گیری با دمای بسیار پایین انجام گیرد. در این صورت خواص آن میوه و مغزیجات حفظ شده. و روغن آن خالص تر و مصرف آن نتیجه ی مطلوب را خواهد داشت.

روغن گیری از نارگیل کمی دشوارتر از روغن گیری از سایر میوه ها و مغزیحات است. با این حال، شرکت اسوه صنعت اصفهان دستگاه روغن گیری را طراحی و تولید کرده است که قابلیت روغن گیری بدون محدودیت انواع دانه ها را داراست.

طراحی جدید روغن گیری کالیبر 60 اسوه

روغن گیری کالیبر 60 اسوه صنعت اصفهان از پرطرفدارترین و پر فروش ترین دستگاه های روغن گیری اسوه می باشد. ماردون این دستگاه بسیار درتمند و با آلیاژی ضربه پذیر و ضد سایش ساخته شده است. سرعت روغن گیری این دستگاه بسیار بالا بوده چرا که در ساخت آن از موتور بسیار قوی و ضمانت شده استفاده است. کیفیت بالای روغن گیری این دستگاه را می توان از کنجاله ی بسیار خشکی که از دستگاه خارج می شود دریافت.

فیلم زیر روغن گیری از نارگیل با دستگاه روغن گیری کالیبر 60 اسوه را نشان می دهد.

برچسب ها: روغن گیری از نارگیل، روغن نارگیل، روغن گیاهی، خواص روغن نارگیل، فواید روغن نارگیل، خرید روغن نارگیل در فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های روغن گیری خانگی، فروشگاهی و صنعتی اسوه صنعت اصفهان

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روغن گیری از نارگیل

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5