گروه ماشین سازی
روغن گیری از هسته انگور

روغن گیری از هسته انگور

فهرست مطالب

روغن گیری از هسته انگور

خواص روغن هسته انگور برای پوست

روغن هسته ی انگور روغنی بسیار ملایم است که سنگینی آن اصلا روی پوست حس نمی شود. از این روغن به عنوان مرطوب کننده و نرم کننده ی پوست می توان استفاده کرد. چرا که لایه های پوستی را مرطوب نگه داشته و به خاطر خاصیت ضد باکتریایی که دارد منافذ پوست را تمیز می کند. حذف ناخالصی ها در منافذ پوستی باعث جلوگیری از جوش و آکنه می شود. هم چنین رطوبت حاصل از این روغن در لایه های پوستی باعث می شود که چین و چروک صورت کمتر نمایان شود.

خواص روغن هسته انگور برای مو

اگر از ریزش مو رنج می برید بهتر از مداوم ریشه ی مو را مرطوب نگه دارید. از روغن هسته انگور به خاطر رطوبت بالایی که دارد می توان برای درمان ریزش مو استفاده کرد. کافی است روغن هسته ی انگور را با روغن جوجوبا مخلوط کرده و به پوست سر ماساژ دههید.

خواص روغن هسته انگور برای قلب

مصرف روغن هسته انگور به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان بالایی که دارد باعث تقویت گردش خون در بدن شده و از گرفتگی رگ ها و عروق جلوگیری می کند. این روغن فشار خون را نیز کنترل می کند.

خواص روغن هسته انگور برای دیابت

روغن هسته انگور محلولی است دارای اسید چرب اشباع نشده که برای مسائل دیابتی مفید است. این روغن برای افرادی که مبتلا به دیابت هستند بهترین گزینه در رژیم غذایی است.

روغن گیری از هسته ی انگور با دستگاه روغن گیری کالیبر 60 اسوه صنعت اصفهان

روغن گیری از هسته انگور با دستگاه روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه

روغن گیری به دو روش پرس گرم و سرد انجام می شود. برای روغن گیری از میوه ها و دانه های میوه و سبزیجات و مغزیجات بهتر است. که روغن گیری با دمای بسیار پایین انجام گیرد. در این صورت خواص آن میوه و مغزیجات حفظ شده. و روغن آن خالص تر و مصرف آن نتیجه ی مطلوب را خواهد داشت.

شرکت اسوه صنعت اصفهان دستگاه روغن گیری را طراحی و تولید کرده است که قابلیت روغن گیری بدون محدودیت انواع دانه ها را داراست.

روغن گیری ODK 60
طراحی روغن گیری ODK 60 با مخزن جدید مخروطی

روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه صنعت اصفهان از پرطرفدارترین و پر فروش ترین دستگاه های روغن گیری اسوه می باشد. ماردون این دستگاه بسیار درتمند و با آلیاژی ضربه پذیر و ضد سایش ساخته شده است. سرعت روغن گیری این دستگاه بسیار بالا بوده چرا که در ساخت آن از موتور بسیار قوی و ضمانت شده استفاده است. کیفیت بالای روغن گیری این دستگاه را می توان از کنجاله ی بسیار خشکی که از دستگاه خارج می شود دریافت.

فیلم زیر روغن گیری از هسته انگور با دستگاه روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه را نشان می دهد.

برچسب ها: روغن هسته انگور، روغن گیری هسته انگور، روغن کشی هسته انگور، خواص روغن هسته انگور، خواص هسته انگور، فواید هسته انگور، بایگانی دستگاه های روغن گیری اسوه، خرید روغن هسته انگور در هایپر اسوه سلامت ایرانیان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روغن گیری از هسته انگور

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5