اسوه صنعت اصفهان

Search
روغن گیری رازیانه

روغن گیری رازیانه

فهرست مطالب

روغن گیری رازیانه

خواص روغن رازیانه

روغن رازیانه خواص بی شماری دارد که نمی توان تمام آن را در یک مقاله جا داد. در این مقاله به مهم ترین و بارزترین خواص رازیانه خواهیم پرداخت.

از بارزترین خواص روغن رازیانه می توان به درمان شکم درد اشاره کرد. از انواع دردهای ناحیه ی شکم، درد های قاعدگی و نفخ شکم هستند. این روغن ضد نفخ است و به اکثر افرادی که به مشکلات گاز معده مبتلا هستند بسیار کمک می کند. این روغن همچنین به افرادی که دارای سندرم روده ی تحریک پذیر هستند بسیار کمک کننده است.

روغن رازیانه نه تنها به رفع انقباض و درد ناحیه ی شکم در دوران قاعدگی کمک می کند، بلکه سیکل را تنظیم کرده و تغییرات خلقی را بهبود می بخشد.

روغن رازیانه گردش خون در بدن را بهبود می بخشد و کم خونی را درمان می کند. این روغن برای پوست بسیار عالی است و به رفع ورم پلک چشم و جلوگیری از چین و چروک کمک می کند. روغن رازیانه برای از بین بردن موهای زائد بسیار کاربردی است.

روغن گیری از رازیانه با دستگاه روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه

روغن گیری به دو روش پرس گرم و سرد انجام می شود. برای روغن گیری از میوه ها و دانه های میوه و سبزیجات و مغزیجات بهتر است. که روغن گیری با دمای بسیار پایین انجام گیرد. در این صورت خواص آن میوه و مغزیجات حفظ شده. و روغن آن خالص تر و مصرف آن نتیجه ی مطلوب را خواهد داشت.

شرکت اسوه صنعت اصفهان دستگاه روغن گیری را طراحی و تولید کرده است که قابلیت روغن گیری بدون محدودیت انواع دانه ها را داراست.

روغن گیری ODK 60
طراحی روغن گیری ODK 60 با مخزن جدید مخروطی

روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه صنعت اصفهان از پرطرفدارترین و پر فروش ترین دستگاه های روغن گیری اسوه می باشد. ماردون این دستگاه بسیار قدرتمند و با آلیاژی ضربه پذیر و ضد سایش ساخته شده است. سرعت روغن گیری این دستگاه بسیار بالا بوده چرا که در ساخت آن از موتور بسیار قوی و ضمانت شده استفاده است. کیفیت بالای روغن گیری این دستگاه را می توان از کنجاله ی بسیار خشکی که از دستگاه خارج می شود دریافت.

فیلم زیر روغن گیری از رازیانه با دستگاه روغن گیری کالیبر ۶۰ اسوه را نشان می دهد.

برچسب ها: روغن گیری رازیانه، روغن رازیانه، خواص روغن رازیانه، خرید روغن گیری، تولید روغن رازیانه، خرید روغن رازیانه در هایپر اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های روغن گیری اسوه صنعت اصفهان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روغن گیری رازیانه

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5