گروه ماشین سازی
طرز تهیه میوه خشک حبه ای

طرز تهیه میوه خشک حبه ای

فهرست مطالب

میوه خشک حبه ای میان وعده ای سالم و بسیار پرطرفدار است که به عنوان جایگزین قند همراه با چایی بسیار پینهاد می شود. در این مقاله به طرز تهیه میوه خشک حبه ای با دستگاه میوه خشک کن می پردازیم:

🧷 لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

شستن میوه ها و برش آن ها در روش تهیه میوه خشک حبه ای

در مرحله ی اول میوه ها را کاملا شست و شو دهید و خرابی های میوه را از آن جدا کنید. میوه ها بایستی تازه بدون خرابی باشند. سپس آن ها را با دقت کامل برش دهید. برای تسریع این کار، بهتر است از دستگاه اسلایسر میوه استفاده کنید.

خشک کردن میوه ها با دستگاه خشک کن درطرز تهیه میوه خشک کن حبه ای

در مرحله دوم باید میوه های برش را روی سینی های خشک کن قرار دهید. و سپس سینی ها را داخل دستگاه میوه خشک کن بگذارید. حتما توجه داشته باشید که بیست دقیقه زودتر دستگاه خشک کن را روشن کنید تا دستگاه گرم و آماده ی کار شود. دما و زمان را تنظیم کنید و پس از آن که فرایند خشک کردن به اتمام رسید، سینی ها را بیرون آورید تا میوه ها خنک شوند.

میوه های خشک شده را خمیری کنید برای درست کردن میوه خشک حبه ای

در این مرحله که مرحله سوم است، میوه های خشک شده را با کمی آبجوش داخل مخلوط کن بریزید و آن ها میکس کنید. می توانید میوه های خشک مختلف را در مخلوط کن بریزید. سپس کمی ژلاتین و گلوکز به مخلوط اضافه کنید و صبر کنید تا کمی خنک شود و خودش را بگیرد. سپس با کمک قالب، خمیر را به صورت مکعبی برش دهید.

میوه های مکعبی را دوباره خشک کنیددرروش تولید میوه خشک حبه ای

در مرحله چهارم وقتی خمیر را به صورت مکعب های کوچک و حبه ای درآوردید، آن ها را روی سینی چیده و مجددا داخل دستگاه خشک کن قرار دهید تا دوباره خشک شوند.

تولید فرآورده های میوه خشک درمیوه خشک حبه ای

حبه های میوه خشک های هلو، موز، سیب و زردآلو از پرطرفدارترین مزه ها هستند. اگر قصد تولید فرآورده های میوه خشک را دارید و به دنبال تهیه ی یک دستگاه میوه خشک کن هستید، دستگاه های خشک کن اسوه صنعت را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا اسوه تولید کننده است و می توانید بدون واسطه و به صورت مستقیم با قیمت و خدمات پس از فروش واقعی خرید کنید. برای برقراری ارتباط با کارشناسان اسوه کلیک کنید.

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طرز تهیه میوه خشک حبه ای

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5