اسوه صنعت اصفهان
Search
عرق گل گاو زبان

فواید عرق گل گاو زبان

فهرست مطالب

عرق گل گاو زبان حاوی بخش قابل توجهی ویتامین C، ویتامین B، کلسیم، سدیم، پتاسیم، روی، آهن، منیزیم، بتاکاروتن و آنتی‌اکیسدان است. این عرق، برای بهبود قدرت ایمنی بدن، درمان بسیاری از بیماری‌ها و تقویت اندام‌های حیاتی بدن بسیار مفید است. 

برای آرامش

این عرق کمک زیادی به درمان بیماری‌های عصبی می‌کند. این نوشیدنی دارویی طبیعی برای درمان بیماری افسردگی است. این عرق استرس و اضطراب را درمان می‌کند. از خواص عرق گل گاو زبان برای آرامش و درمان بی‌خوابی استفاده می‌شود. علائم یائسگی را درمان می‌کند و از اختلالات اخلاقی این دوره جلوگیری می‌کند. همچنین برای درمان مشکلات پریود، درد و بد خلقی در این دوره بسیار مفید است.

تقویت سیستم دفاعی بدن

عرق گل گاو زبان مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان در ترکیبات خود دارد. این عرق گیاهی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و مانع از بروز بیماری‌های خطرناک می‌شود. مصرف این عرق، استرس اکسیداتیو را کاهش می‌دهد. این عرق از فعالیت رادیکال‌های آزاد در بدن جلوگیری می‌کند. مصرف آن از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند. این عرق انرژی‌زا است. مصرف آن به افرادی که دچار ضعف بدن هستند، توصیه می‌شود.

عادت ماهانه

این عرق برای درمان دردهای پریود خواص بی‌نظیری دارد. این عرق باعث کاهش انقباضات رحم می‌شود و دردهای پریود را از بین می‌برد. خواص این عرق برای پریود باعث تنظیم هورمون‌های زنان می‌شود و از نامنظمی پریود جلوگیری می‌کند. همان‌طور که اشاره کردیم طبع عرق گاو زبان گرم است. این عرق سردی رحم را از بین می‌برد و از دردهای شدید در دوره پریود جلوگیری می‌‌کند.

درمان سرماخوردگی

عرق گل گاو زبان درمانی عالی برای سرماخوردگی است. مصرف این عرق باعث نرم شدن سینه و درمان خلط سینه می‌شود. این عرق تنگی نفس و گرفتگی صدا را برطرف می‌کند. همچنین برای درمان سینه درد هم مفید است. مصرف این عرق همراه با لیمو برای درمان سرماخوردگی توصیه می‌شود.

برچسب ها: خرید انواع عرقیجات در هایپر اسوه سلامت ایرانیان، خرید دستگاه های عرق گیری اسوه صنعت اصفهان

.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عرق گل گاو زبان

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5