گروه ماشین سازی
علت ورشکستگی تولید میوه خشک

علت ورشکستگی تولید میوه خشک

فهرست مطالب
علت ورشکستگی تولید میوه خشک

برخی از افراد برای راه اندازی کسب و کار تولید میوه خشک، و برای اطمینان از بازار کار آن، به دنبال تجربه کسانی هستند که در این زمینه قدم گذاشتند و سردی و گرمی آن را چشیده اند. در این میان افراد کسبه ای هستند که تجربه هایی مایوس کننده از جمله ضرر و زیان و ورشکستگی با دیگران به اشتراک می گذارند. در مقاله حاضر، شاید بتوان چند علت ورشکستگی تولید میوه خشک را پوشش داد و شما را در مسیر خرید تجهیزات اصولی تولید میوه خشک راهنمایی کرد. جهت مشاهده لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن کلیک کنید.

کیفیت پایین علت ورشکستگی تولید میوه خشک

کسانی که از شما میوه خشک خرید می کنند، مطمئنا انتظار دارند محصولی با کیفیت، خوش طعم و خوش رنگ تحویل بگیرند. پس یکی از عواملی که باعث کاهش فروش و سلب اعتماد خریدار از شما می شود می تواند به کیفیت پایین محصول شما بستگی داشته باشد. برای تضمین کیفیتی ماندگار، بهتر است از میوه و سبزیجات تازه برای خشک کردن استفاده کنید. همچنین برای این که محصولتان سیاه و کش دار نشود، بهتر است از دستگاه خشک کنی استفاده کنید که دارای سیستم سیرکولاسیون باشد و دارای فن نباشد.

 کیفیت پایین علت ورشکستگی تولید میوه خشک
 سرمایه اولیه ناکافی دلیل ورشکستگی تولید میوه خشک

سرمایه اولیه ناکافی دلیل ورشکستگی تولید میوه خشک

از تجهیزاتی که برای تولید میوه خشک لازم است، علاوه بر یک دستگاه میوه خشک کن خوب و استاندارد، دستگاه اسلایسر میوه می باشد. با داشتن دستگاه اسلایسر می توان ضخامت برش میوه را تنظیم کرد تا میوه ها و سبزیجات به صورت یکدست و یکنواخت خشک شوند. در غیر این صورت یک طرف محصول برشته می شود و قسمتی از آن دارای رطوبت است. و این رطوبت باعث تجمع باکتری و در نتیجه فاسد شدن محصول می شود.

پک اصولی و جذاب نداردعلت ورشکستگی تولید میوه خشک

میوه و سبزیجات خشک بایستی در پک کاملا خشک و در جای خنک نگهداری شود. در غیر این صورت، پس از مدتی باعث کپک زدن محصول خشک می شود. همچنین شیک بودن پک میوه و سبزیجات خشک از موارد بسیار حائز اهمیت در جذب مشتریان می باشد.

 پک اصولی و جذاب نداردعلت ورشکستگی تولید میوه خشک
 تبلیغات  ناکافی یکی از دلایل ورشکستگی تولید میوه خشک

تبلیغات ناکافی یکی از دلایل ورشکستگی تولید میوه خشک

اگر تمامی موارد بالا را رعایت کرده اید اما همچنان فروش رضایت بخش نداشته اید، حتما عملکردتان در تبلیغ محصولاتتان را بازنگری کنید. تبلیغات جذاب، همچون انتشار عکس و فیلم با کیفیت و محتوای مربوط در رسانه های اجتماعی و آنلاین می تواند فروشتان را دو چندان کند.

مشاوره رایگان برای جلو گیری از ورشکستگی تولید میوه خشک

شرایط محل کار، و ترفندهای بازاریابی از دیگر علت های ورشکستگی تولید میوه خشک است که برای فرد به فرد متفاوت است. و در این شرایط مشورت با کارشناسان با تجربه در این زمینه را می طلبد. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان اسوه صنعت تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان برای جلو گیری از ورشکستگی تولید میوه خشک
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علت ورشکستگی تولید میوه خشک

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5