گروه ماشین سازی
خرید اقساطی ارده گیری

قیمت خرید و فروش اقساطی دستگاه ارده گیری

فهرست مطالب

خرید دستگاه های ارده گیری اسوه صنعت به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در خرید حضوری، خریدار در محل شرکت حاضر شده و قرارداد تنظیم شده و به امضای مدیر عامل شرکت، خریدار و کارشناس فروش مربوطه می رسد. در خرید غیر حضوری با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما، اطلاعات دستگاه را دریافت کرده و نسبت به تنظیم قرارداد اقدام کنید. بعد از تنظیم قرارداد، عکس قرارداد برایتان ارسال شده، و شما پرینت قرارداد را گرفته امضا می کنید و قرارداد امضا شده را برای ما ارسال کنید.

.

فروش اقساطی دستگاه ارده گیری

پرداخت هزینه ی دستگاه ارده گیری به دو صورت نقدی و غیر نقدی است. در پرداخت نقدی که شامل تخفیف می شود، برای مبالغ کمتر از 50 میلیون، 3% تخفیف و برای مبالغ بیشتر از 50 میلیون 4% تخفیف در نظر گرفته می شود. و در پرداخت غیر نقدی یا اقساطی، 50% مبلغ در ابتدا و مابقی آن در قالب دو یا سه فقره چک پرداخت می شود.

چک ها باید در وجه جناب آقای اسماعیل حفیظی مدیر عامل شرکت نوشته شده و قبل از تحویل ثبت آن انجام شود. و عکس ثت آن برای کارشناس مربوطه ارسال شود

دستگاه های ارده گیری اسوه صنعت

زمان و نحوه ی ارسال دستگاه های ارده گیری

زمان ارسال دستگاه های اسوه صنعت بین 20 الی 30 روز، و نحوه ی ارسال به صورت تحویل درب کارخانه و هم ارسال از طریق باربری، اتوبوس، تی پاکس، و پیک است.

ضمانت دستگاه های ارده گیری

دستگاه های ارده گیری اسوه صنعت دارای یک سال ضمانت می باشد. چنانچه در طول این مدت، برای دستگاه مشکلی به وجود آید، با کارشناس خدمات پس از فروش اسوه، سرکارخانم پناهی تماس حاصل فرمایید.

03191013484

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید اقساطی ارده گیری

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5