گروه ماشین سازی
فواید عرق نسترن

فواید عرق نسترن

فهرست مطالب

فواید عرق نسترن

درمان ناراحتی معده با عرق نسترن

مصرف عرق گیاه نسترن می تواند به درمان ناراحتی های معده کمک کند. از این عرق برای درمان زخم معده و درد معده استفاده می شود.

عرق نسترن سبب برطرف کردن انقباض ماهیچه های معده و در نتیجه تقویت آنها خواهد شد.

نوشیدن یک فنجان عرق نسترن و یا دم کرده آن در روز از ابتلا به بیماری های دستگاه گوارشی جلوگیری کرده و در تسکین درد ناشی از بیماری های معده و کلیه و روده بسیار مؤثر است.

دفع سنگ کلیه و مثانه با عرق نسترن

عرق نسترن دارای خاصیت درمانی برای دفع سنگ کلیه و مثانه می باشد. برای دفع سنگ کلیه علاوه بر عرق این گیاه می توان از دم کرده میوه آن نیز استفاده کرد. برای این منظور باید روزانه آن را مصرف کرد. مصرف عرق نسترن نه تنها سنگ کلیه و مثانه را برطرف می کند بلکه از تشکیل آن نیز پیشگیری می کند.

متخصصان طب سنتی عرق این گیاه را برای درمان مشکلاتی مانند قولنج، نفریت و سنگ های کلیه و مثانه و ناراحتی های مربوط به دستگاه ادراری تجویز می کنند.

به منظور دفع سنگ کلیه  از دم کرده میوه این گیاه و یا عرق آن قبل از غذا استفاده کنید.

درمان افسردگی و بی خوابی با عرق نسترن

از دیگر خواص عرق نسترن خاصیت فرح بخشی و ضد افسردگی این گیاه می باشد. نوشیدن مقداری از چای و یا شربتی که حاوی مقداری عرق نسترن باشد باعث ایجاد طراوت و نشاط می شود. همچنین درد میگرن را کاهش و یا تسکین می دهد. 

مصرف عرق نسترن سبب رفع مشکلات کم خوابی و بی خوابی می شود و اعصاب را تقویت می کند.

تقویت اعصاب با عرق نسترن

مصرف عرق نسترن به علت دارا بودن مقادیر قابل توجهی از ویتامین ها و مواد معدنی سبب کاهش حالت کسالت و خستگی شده و باعث تقویت اعصاب می شود و از افسردگی جلوگیری می کند.

درمان تپش قلب و تصفیه خون با عرق نسترن

دم کرده میوه گیاه نسترن و همچنین عرق آن باعث از بین بردن تپش قلب وتقویت آن می شود. همچنین عرق نسترن سبب  کمک به تصفیه خون می شود. برای این منظور از دم کرده میوه نسترن  و یا عرق آن روزی سه فنجان بنوشید.

برچسب ها: خرید عرقیجات در فروشگاه بزرگ اسوه سلامت ایرانیان، خرید دستگاه های عرق گیری اسوه صنعت اصفهان، فواید عرق نسترن

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فواید عرق نسترن

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5