گروه ماشین سازی
سركه سیب

فواید سرکه سیب

فهرست مطالب

فواید سرکه سیب

تاثیر سرکه سیب بر درمان کبد چرب

کبد چرب یک بیماری مزمن است که درصورت عدم درمان بیمار را با عوارض جدی روبرو می‌کند. بهتر است بدانید خواص سرکه سیب ناشتا موجب درمان بیماری‌های کبد می‌شود.  زیرا به دفع سموم از بدن کمک می‌کند و با رفع چربی‌های جمع شده در بدن موجب بهبود عملکرد کبد و کاهش علائم می‌شود. همچنین یکی دیگر از خواص سرکه سیب برای کبد چرب  این است که ورم کبود را بهبود می‌بخشد.

طرز استفاده از سرکه سیب برای درمان کبد چرب

با توجه به اینک سرکه سیب ترکیب اسیدی دارد. مصرف آن باید از مقادیر کم شروع شود و به تدریج افزایش پیدا کند. پس بیماران باید مصرف سرکه سیب را از روزی یک قاشق غذاخوری شروع کنند. و درصورتی‌که مشکلی مانند سوزش مری را احساس نکردند. چند روز بعد میزان مصرف را به روزی دو قاشق غذاخوری افزایش دهند.

تاثیر سرکه سیب بر معده

مشکلات و ناراحتی‌های شایع معده مانند گوارش کند یا سنگین و اختلالات شکمی با مصرف سرکه سیب تسکین می‌یابد. سرکه سیب با کم کردن میزان اسیدیته معده، به بهبود علائم سوزش سردل کمک می‌کند. به همین دلیل به کسانی که از مشکلات گوارشی رنج می‌برند توصیه می‌شود. برای بهره‌مندی از خواص سرکه سیب برای معده بعد از غذا، به خصوص غذاهای چرب و سنگین یک قاشق غذاخوری سرکه سیب میل کنند تا بروز علائم کاهش پیدا کند.

متخصصان طب سنتی عقیده دارند خواص سرکه سیب با عسل موجب متعادل کردن اسید معده و جلوگیری از سوزش سر دل می‌شود. همچنین در مواردی که فردی مبتلا به التهاب مری باشد، خواص سرکه سیب خانگی می‌تواند به عنوان داروی ضد التهابی و تسکین دهنده‌ی مری موثر واقع شود.

خواص سرکه سیب برای پوست

سرکه سیب ماده‌ای موثر برای پاکسازی پوست از آلودگی‌ها و سلول‌های مرده است. و ضمن باز کردن منافذ بسته پوست بر زیبایی و جلوگیری از آکنه تاثیر می‌گذارد. همچنین در درمان لک‌های پوستی و منگونه‌های پوستی تاثیر زیادی دارد.

برچسب ها: خواص سرکه سیب، فواید سرکه سیب، خرید سرکه سیب در هایپر اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های لردپرس اسوه

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سركه سیب

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5