اسوه صنعت اصفهان

Search
مشخصات و تابلو برق روغن گیری کالیبر 60

مراحل راه اندازی و خاموش کردن روغن گیر dk40

فهرست مطالب

مراحل راه اندازی و خاموش کردن روغن گیر dk40

مراحل راه اندازی دستگاه :

ابتد توپی را تنظیم کرده المنت دستگاه را ببندیم و سنسور دما یا سیم ترموکوبل را بسته ترموستات را تنظیم میکنیم . دستگاه اماده ی راه اندازی است . سوییچ المنت را روشن کرده .چراق قرمز روشن می شود .صبر کرده تا دمای دستگاه به دمای مورد نظر برسه (100 درجه )دانه را داخل قیف دستگاه ریخته و دور دستگاه را تنظیم میکنیم (15-25)دستگاه را روشن میکنیم .

 

دقت کنید حتما دمای المنت در نشانگر دیجیتال به 100 درجه سانتی گراد برسد تا کنجاله بتواند خارج شود .

مراحل راه اندازی و خاموش کردن روغن گیر dk40

بعد از 2 دقیقه روغن گیر ی کنجله دستگاه را تست کرده ببینم که نرم است یا زبر، اگر زیر دست پودر شد دستگاه را خاموش کرده 5ثانیه دور دستگاه را برعکس کرده و بعد مهره ی توپی را شل کرده توپی را کمی کمتر از ربع دور سفت میکنیم .

وباز دوباره مهره را سفت کرده .و باز دستگاه را بعد از این مرحله روشن کرده وبه کار ادامه می دهیم .

اگر دانه ای داخل ماردون یا سیلندر گیر کند و روند روغنگیری مختل شود، سوییچ را به مدت سه ثانیه (به حالت چپگرد)، به سمت چپ بچرخانید، تا دانه ی گیر افتاده رد شود؛ سپس مجددا سوییچ به سمت راست چرخانده شود.

توجه داشته باشید، تابلو برق کایبر40، 60، 90 و 110 شبیه یکدیگر است، تنها تفاوتشان در طرز باز و بسته کردن توپی در مدل110 می باشد.

مراحل راه اندازی و خاموش کردن روغن گیر dk40

مراحل خاموش کردن دستگاه :

اجازه بدیم که  مواد به صورت کامل ازدستگاه خارج شود ونه روغن ونه کنجد خارج نشود .المنت را خاموش کرده و دستگاه را هم خاموش کرد .

سرویس کردن دوره ای دستگاه:

به یاد داشته باشید یکی از مزایای این دستگاه این است که اگر تنظیمات و مراقبت ها طبق اطلاعات این دفترچه رعایت شود، نیازی به تعمیر و سرویس نخواهد داشت.

  • دستگاه را دو ماه پس از شروع کار، با روغن واسکازین، روغنکاری کنید.
  • پس از آن هر شش ماه یکبار برای تخلیه واسکازینِ گیریبکس خورشیدی، پیچی که (در پایین ترین نقطه دستگاه) قرار گرفته است، را باز کنید.
  • پیچ بالای دستگاه که مخصوص ورود واسکازین تازه است را نیز باز کنید (به این ترتیب هوا از محل پیچ بالایی وارد دستگاه شده و روغن واسکازین قدیمی از محل پیچ پایینی خارج می شود.)

نوع واسکازین که باید داخل دستگاه ریخته شود ” واسکارین بهران بردبار 150″ یــا “توتال یا شل می باشد.

  • در پایان، پیچ تخلیه (پایین) را ببنید و از آب بند شدن و محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید و از طریق پیچ بالایی واسکازین جدید را وارد گیریبکس کنید.
  • به یاد داشته باشید از طریق چشمی که روی پایه ی گیریبکس تعبیه شده میزان واسکازین مورد نیاز را وارد کنید (بعد از پر شدن، باید خط قرمز این چشمی در وسط قرار بگیرد.) میزان واسکازین مورد نیاز گیریبکس توسط این چشمی تنظیم می شود
  • واسکازین، باعث صیقلی شدن مسیر روغنگیری شامل ماردون و توپی و تیغه دستگاه می شود.

قیمت روغن گیر های اسوه صنعت 

قیمت روغن های اسوه سلامت 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشخصات و تابلو برق روغن گیری کالیبر 60

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5