گروه ماشین سازی

مشکلات دستگاه میوه خشک کن

فهرست مطالب

از مشکلات دستگاه میوه خشک کن می توان به مواردی همچون مصرف زیاد انرژی دستگاه، بی کیفیت بودن محصول خشک شده، و استفاده از سایر روش های غیر اصولی در ساخت دستگاه خشک کن اشاره کرد. و در پی آن گروه ماشین سازی اسوه صنعت، برای این رفع این مشکلات، راه حلی داشته است.

(🧷 لیست قیمت دستگاه سبزی و میوه خشک کن صنعتی)

مصرف زیاد انرژی از مشکلات دستگاه میوه خشک کن

برخی از دستگاه های میوه خشک کن مصرف انرژی بالایی دارند که این مساله به کیفیت عایق بندی دستگاه، استفاده نکردن از عایق مناسب، استفاده از روش های غیر اصولی در ساخت دستگاه و عدم تخلیه رطوبت دستگاه به صورت اصولی و علمی برمیگردد. برای مصرف انرژی بهینه، دستگاه های خشک کن دارای عایق بندی دوجدار هستند و بین جدار ها از عایق پشم و سنگ استفاده شده است.

بی کیفیت شدن محصول خشک شده

یکی از عواملی که باعث بی کیفیت شدن محصول خشک می شود، عدم کنترل رطوبت در دستگاه، ماندگاری رطوبت و در نتیجه اکسید و سیاه شدن محصول می شود. همچنین عدم توزیع هوای گرم و میزان نبودن سرعت هوای گرم باعث می شود که یک طرف محصول خشک تر از طرف دیگر آن باشد. علاوه بر این، آلودگی دستگاه و عدم دسترسی به تمامی نقاط دستگاه برای نظافت و ضد عفونی باعث افزایش بار میکروبی محصول می شود.

راه حل اسوه صنعت برای این مسائل، نصب یک فن سانتریفیوژ به جای چند فن و توزیع هوای گرم به صورت موازی و یکنواخت بین سینی هاست. علاوه برای این، تمیز کردن دستگاه بسیار راحت است و دارای آب بندی دو جداره از رنگ های معمولی و رنگ کوره ای استاتیک است و هنگام شستشو دستگاه دچار زنگ زدگی نمی شود.

همچنین دارای سنسور رطوبت و مکنده ی رطوبت می باشد. که محل نصب آن ها به صورت علمی انتخاب شده است.

ضمانت دستگاه میوه خشک کن

تمامی این نواقص در دستگاه های خشک کن اسوه صنعت عیب یابی و رفع و رجوع گشته است. دستگاه های خشک کن اسوه صنعت دارای یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش هستند. برای اطمینان خاطر مشتریان، ما خدمات پیش از فروش از جمله تست رایگان دستگاه خشک کن را فراهم آروده ایم. جهت هماهنگی تست محصول و دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید. 03191013484

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5