گروه ماشین سازی

مقایسه دستگاه میوه خشک کن خانگی و میوه خشک کن صنعتی

فهرست مطالب

از تفاوت های بارز در دستگاه های میوه خشک کن خانگی و صنعتی، قیمت و میزان تولید آن هاست. دستگاه های میوه خشک کن خانگی از لحاظ قیمت، مقرون به صرفه تر هستند و برای مصارف خانگی و راه اندازی کسب و کارهای خانگی به کار می آیند. اگرچه برای راه اندازی دستگاه های خشک کن صنعتی هم می توان برای کسب و کارهای خانگی با میزان تولیدهای بیشتر استفاده کرد و درآمدی پرسود کسب کرد. در این مقاله به مقایسه ی دستگاه میوه خشک کن خانگی و میوه خشک کن صنعتی خواهیم پرداخت.

(🧷 لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی)

دستگاه میوه خشک کن خانگی

دستگاه های میوه خشک کن 75 کیلویی و 100 کیلویی اسوه، جزو دسته میوه خشک کن های خانگی به حساب می آیند. این دستگاه ها به ترتیب 75 کیلوگرم و 100 کیلوگرم ظرفیت ورودی بر حسب آلوی تر دارند. دستگاه های خشک کن خانگی، می توانند با برق یا گاز کار کنند. برق این دستگاه ها، تک فاز است و مصرف انرژی کم تری نسبت به دستگاه های خشک کن صنعتی دارند. دستگاه های خشک کن خانگی، همانند دستگاه های خشک کن صنعتی، با سیستم گردش هوا کار می کنند که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

قیمت خرید یک دستگاه خشک کن خانگی برابر با 3 ماه حقوق اداره کاری می شود. می توانید با حداقل حقوق 3 ماه تا سال ها کسب درآمد کنید.

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه های میوه خشک کن صنعتی برای میزان تولیدهای انبوه به کار می آیند. خشک کن های صنعتی می توانند تا بیش از 5 تن میوه و سبزیجات را خشک کنند. دستگاه های خشک کن صنعتی با سه نوع انرژی برق، گاز و گازوئیل کار می کنند. برق این دستگاه ها سه فاز هستند تا جریان برق بیش تری تولید شود و موتور دستگاه تحت فشار قرار نگیرد. دستگاه های میوه خشک کن صنعتی دارای تابلو برق هستند که شامل سنسور و کنترلر دما، زمان و رطوبت می باشد. خشک کن های صنعتی همانند خشک کن های خانگی با سیستم گردش هوا یا سیرکولاسیون کار می کند که از اتلاف انرژی جلوگیری می شود. همچنین برای کاهش هدر رفت انرژی، بدنه ی دستگاه های خشک کن خانگی و صنعتی اسوه دو جداره هستند و مابین جداره ها از عایق پشم و سنگ استفاده می شود.

حداقل قیمت خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی تقریبا برابر با 7 ماه حقوق کارمندی اداره کاری می شود. با حداقل حقوق 7 ماه، تولید و فروش انبوه می توان داشت.

مشاوره راه اندازی کسب و کار با میوه خشک کن

برای خرید دستگاه میوه خشک کن، بهتر است از تولید کننده به صورت مستقیم خرید کنید. اسوه صنعت یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان انواع خشک کن های کابینی، تونلی، نواری، دوار،انجمادی، پاششی و استخری می باشد. جهت دریافت مشاوره ی رایگان در زمینه ی راه اندازی کسب و کار با دستگاه خشک کن و خرید مطمئن با ما در تماس باشید: 03191013484

4.5/5 - (22 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5