گروه ماشین سازی
میهمانان خارجی اسوه

میهمانان خارجی اسوه

فهرست مطالب

میهمانان خارجی اسوه

جناب مهندس حفیظی مدیر عامل شرکت اسوه در حال گفتگو با میهمانان خارجی

اسوه صنعت اصفهان فعال در بخش طراحی و ساخت دستگاه های صنایع غذایی است. این مجموعه ی تولیدی نه تنها در بخش فروش، ارسال و صادرات فعال می باشد، بلکه مشتریان عزیز را در راستای راه اندازی کسب و کار پر درآمد و سود به صورت رایگان مشاوره می کند.

از این رو، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر، مشتریان گرامی به اسوه صنعت مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را به صورت کامل از کارشناسان همچنین مدیر عامل شرکت، جناب آقای حفیظی دریافت می کنند.

میهمانان خارجی اسوه

مشتریان اسوه فقط به هموطنان ما از اقصی نقاط کشور محدود نمی شوند. زیرا آوازه ی اسوه در فرامرزها پیچیده است و خوشبختانه تاکنون موفق به صادرات دستگاه ها به کشورهای همسایه عراق، پاکستان، افغانستان، لبنان، امارات و کشور های اروپایی فنلاند، انگلستان، سوئد و سوئیس بوده ایم.

این مشاوره ها تنها قبل از خرید دستگاه و راه اندازی کسب و کار نیست. بلکه به پس از تکمیل فرآیند خرید ما با شما هستیم. لازم به ذکر است دستگاه های اسوه صنعت دارای یک سال ضمانت. و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. ارائه ی دفترچه های راهنما همراه با دستگاه، آموزش رایگان راه اندازی دستگاه و کار با آن. تعمیر و سرویس، و ارسال قطعات یدکی در کمترین زمان ممکن از جمله خدمات پس از فروش می باشد.

برچسب ها: صنایع غذایی حفیظی. قیمت روغن گیر، اسوه صنعت، خرید آسیاب عطاری. خرید دستگاه آسیاب، خرید دستگاه خشک کن، مشاوره خرید، صادرات به عراق، صادرات به عمان، صادرات به هند، میهمانان خارجی اسوه

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میهمانان خارجی اسوه

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5