گروه ماشین سازی
پر فروش ترین میوه های خشک

پر فروش ترین میوه های خشک

فهرست مطالب

میوه خشک یک میان وعده غذایی است که قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است. این وعده غذایی دارای طعم شیرین و ماندگاری طولانی است. بخش عمده ای از پر فروش ترین میوه های خشک را انگور خشک که معمولاً کشمش نامیده می شود و خرما تشکیل می دهد. ارزش تامین خرما و کشمش به ترتیب حدود 4.8 و 2.5 میلیون دلار آمریکا است. ایالات متحده و ترکیه بیشترین میوه خشک را تامین می کنند. و در کل 30 درصد بازار جهانی تولید میوه خشک را به خود اختصاص داده اند.

طبق آمار و گزارش ارزش های صادراتی در 2022، ایران 34 امین صادرکننده ی میوه خشک در جهان است. چرا شما نتوانید با فراهم آوردن امکاناتی همچون یک دشتگاه میوه خشک با کیفیت و تجهیزات دیگری همچون اسلایسر، هسته گیر و وان شستشو، میوه خشک مرغوب برای صادرات تولید کنید؟ با قیمتی به صرفه از تولید کنندگان این تجهیزات را تهیه کنید. در اینجا لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی برایتان ضمیمه کرده ام.

تولیدکنندگان پیشرو ميوه خشک

میوه خشک از 4000 سال قبل از میلاد مسیح در غذاهای بین النهرینی استفاده می شود. منطقه بین‌النهرین شامل بخش‌هایی از عراق، کویت، سوریه و ترکیه است که بسیاری از آن‌ها هنوز هم تولیدکنندگان و صادرکنندگان اصلی میوه‌های خشک هستند. ترکیه بیشترین میزان کشمش را صادر می کند، در حالی که اسرائیل و تونس صادرکنندگان عمده خرما در سراسر جهان هستند. ترکیه همچنین از نظر صادرات زردآلو خشک، با ارزش صادراتی بالغ بر 393 میلیون دلار در سراسر جهان در سال 2022، صادرکننده فعال است.

بازار مصرف کننده میوه خشک

از میان میوه های خشک موجود، مصرف کنندگان آمریکایی بیشتر از هر میوه دیگری کشمش مصرف می کردند. مصرف میوه خشک در ایالات متحده طی پنج سال گذشته کاهش یافته است. میوه های خشک به دلیل داشتن غلظت بالای قندهای طبیعی، محبوبیت کمتری دارند. این محبوبیت می‌توانست بر دفعات مصرف میوه‌های خشک تأثیر بگذارد، زیرا بسیاری از رژیم‌های غذایی که مشتریان در ایالات متحده دنبال می‌کنند، میزان مصرف روزانه شکر یا کالری را محدود می‌کنند. در عین حال، بسیاری از انواع میوه‌های خشک با حفظ فیبر، بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی کل میوه، فواید سلامتی دارند. خاورمیانه و اروپا بیشترین مصرف کنندگان میوه خشک هستند که به ترتیب مسئول حدود 35 و 21 درصد مصرف جهانی میوه خشک هستند.

تولید میوه خشک با دستگاه های میوه خشک کن

دانستن پر فروش ترین میوه های خشک برای صادراتی موفق یک الزام است. در کنار آن تهیه ی تجهیزات تولید میوه خشک از جمله دستگاه های وان شست و شو، اسلایسر و میوه خشک کن می تواند به تولید محصولی با کیفیت و پر فروش منجر شود. شما می توانید این تجهیزات را بی واسطه و با هزینه ای به صرفه از تولید کنندگان تهیه کنید. اسوه یکی از تولید کنندگان فعال در زمینه ی خط تولید میوه خشک می باشد. این دستگاه دارای ضمانت یک و ساله و پنج سال خدمات پس از فروش می باشند. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان اسوه کلیک کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر فروش ترین میوه های خشک

آخرین مطالب سایت:

آسیاب زردچوبه

زردچوبه یکی از ادویه هایی پر طرفدار در آشپزی است. این ادویه ی خوشمزه برای پودر شدن بسیار سخت است. در این مقاله تقریبا از

ادامه مطلب »
برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5