اسوه صنعت اصفهان

Search
فواید عرق بومادران

فواید عرق بومادران

فهرست مطالب

فواید عرق بومادران

خواص بومادران برای مادران!

گیاه بومادران در گذشته برای درمان خونریزی بینی استفاده شده است. این گیاه با نام خون دماغ نیز شهرت داشته است. نام علمی بومادران میلفولیوم است و شاخه‌های آن برگ‌های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل به آن هزار برگ نیز می‌گویند. طب سنتی چین از تمامی خواص آن برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌کند. شهرت آن در این کشور بسیار زیاد است. اثرات آن برای کاهش تورم و درد مفاصل نیز کمک چشمگیری به درمان بیماری روماتیسم کرده است. عرق بومادران از گل‌های این گیاه به دست می‌آید. خواص عرق بومادران برای افراد سرد مزاج بسیار مفید است. این عرق طبع گرم دارد و برای درمان بیماری‌ها با منشأ سرد بسیار مناسب است.

فواید عرق بومادران برای سلامتی

خواص عرق طبیعی بومادران چند برابر دم‌کرده آن است. زیرا عرق بومادران طی فرایند پیچیده از مقدار زیادی گل این گیاه به دست می‌آید. عرق بومادران از جمله مفیدترین عرق‌های گیاهی است. خواص آن به درمان مشکلات گوارشی، کم‌خونی، رفع عفونت، تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود وضعیت پوست و… کمک می‌کند.

تأثیر عرق بومادران برای زنان

از فواید عرق بومادران برای زنان چه می‌دانید؟ عرق بومادران جزو عرقیجات گیاهی موثر بر مشکلات زنان است. این عرق برای قاعدگی، کیست تخمدان، تسکین درد، کنترل خونریزی و… مفید است.

خواص عرق بومادران برای قاعدگی

از خواص عرق بومادران برای قاعدگی و تسکین درد در این دوره استفاده می‌شود. عرق بومادران خون ریزی شدید را کاهش می‌دهد و موجب تنظیم هورمون‌های زنانه می‌شود. این عرق گیاهی دارویی طبیعی برای درمان اختلالات هورمونی و مشکلات قاعدگی است. فواید عرق بومادران موجب کاهش علائم قاعدگی می‌شود. همچنین به درمان درد سندروم پیش از قاعدگی کمک به‌سزایی می‌کند. طبع این عرق گرم است و برای درمان دردهای قاعدگی بسیار مفید است.

از عرق بومادران برای کاهش خون ریزی بعد از سقط جنین نیز استفاده می‌شود. همچنین انقباضات رحم را کاهش داده و از ایجاد التهاب جلوگیری می‌کند.

این عرق موجب رفع اختلالات زنانه می‌شود. برای درمان نامنظمی پریود پس از پایان پریود به مدت 14 روز عرق بومادران مصرف کنید. این کار را چند دوره تکرار کنید تا دوره ی پریود منظم شود.

برچسب ها: خواص عرق بومادران، فواید عرق بومادران، خرید عرق بومادران در فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان، بایگانی دستگاه های عرق گیری اسوه صنعت اصفهان

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فواید عرق بومادران

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5