اسوه صنعت اصفهان

Search
خشک کردن آلوئه ورا

خشک کردن آلوئه ورا

فهرست مطالب

خشک کردن آلوئه ورا با دستگاه خشک کن اسوه صنعت اصفهان

آلوئه ورا گیاهی است که به اکسیر جوانی معروف است. خواص بی نظیر و شگفت آور آلوئه ورا باعث شده است. که در صنعت مواد غذایی و درمانی نقشی بسیار مهم ایفا کند. ژل گیاه آلوئه ورا به دلیل چسبندگی که دارد باعث بستن سلول های پوستی شده. و روزنه های باز پوستی را می بنند. این خاصیت باعث یک دست و شفاف شدن پوست می شود.

از این ژل می توان برای درمان و رفع جوش های صورت. آفتاب سوختگی، کلاژن سازی پوست و در نتیجه جلوگیری از چین و چروک پوست صورت استفاده کرد.

آلوئه ورا نه تنها برای بسیاری از مشکلات پوستی راه حلی عالی است. بلکه برای درمان سرماخوردگی نیز بسیار کارآمد است.

جالب است بدانید که در صنعت غذا و دارو، از پودر آلوئه ورا. به عنوان پودر اشتها آور و یا پودر چاقی استفاده می شود. جهت مصرف این پودر، می توان آن را با آبمیوه یا. میان وعده های غذایی همچون شیر برنج مخلوط کرد و میل نمود.

در ضمن، این نکته را در نظر داشته باشید. که مصرف این پودر برای زنان باردار و افرادی که دارای فشار خون بالا هستند توصیه نمی شود.

تهیه ی پودر آلوئه ورا

شرکت اسوه صنعت اصفهان به منظور جلب رضایت خاطر مشتریان، دستگاه های خود را با محصولات به صورت رایگان تست می کند. و این بار مشتری عزیز، خریدار دستگاه خشک کن 500 کیلویی اسوه صنعت اصفهان، قبل از خرید محصولات خود را که آلوئه ورا بود با دستگاه تست کردند و خوشبختانه نتیجه همانطور که در فیلم زیر مشهود است بسیار رضایت بخش بود.

با آسیاب اسوه پودرش کن!

برای پودر کردن آلوئه ورای خشک شده، می توان با توجه به میزان تولید در روز، از دستگاه های آسیاب اسوه با توان موتور متناسب استفاده کرد. چرا که اسوه صنعت اصفهان تخصصی ترین طراح و سازنده ی دستگاه های آسیاب در کشور می باشد. و ساخت بیش از 60 نوع آسیاب با توان موتور های مختلف از 2 الی 70 اسب بخار، مهر تاییدی بر تخصص اسوه است. دستگاه های آسیاب دو ورودی دو خروجی (دو کله)، دو مرحله ای و چابک از نوآوری های اسوه در این زمینه می باشد.

برچسب ها: آسیاب اسوه، آلوئه ورا، ژل آلوئه ورا، پودر آلوئه ورا، میوه خشک کن. خشک کردن آلوئه ورا، بایگانی خشک کن های اسوه صنعت اصفهان، خرید ژل آلوئه ورا در فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خشک کردن آلوئه ورا

آخرین مطالب سایت:

برچسب ها:

پیشنهاد لحظه ای:

امتیاز این مطلب:
5/5